İNSAN KAYNAKLARI HİZMETLERİ
MÜHENDİSLİK / MÜŞTERI TEMSİLCİSİ
Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ve yine müşterilerimizin kriterleri doğrultusunda işlemlerini güven içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Uzman mühendis ekimiz, profesyonel düzeyde lisans eğitimini tamamlamış, dinç bir ekiptir.
Mühendislik hizmetleri ve müşteri temsilciliği kapsamında, tedarikçi firma tarafından geliştirilerek sunulan firmalar arası sözleşmeler, iş güvenliği çerçevesinde belirlenen şartlar ve yönetmeliklerin uygun bir zeminde hazırlanılarak gerçekleşip gerçekleşmediğini bağımsız olarak denetlemekteyiz.
Söz konusu ürününüzün kalitesini sizin için güvence içerisine alarak, riskleri en aza indirmekteyiz. Ayrıca firmanın proses kalitesi ve giriş kalitesi gibi süreçlerini takip ve analiz ederek raporlamaktayız.
En çok problem yaşanılan, uzun mesafeli tedarik süreçlerinde de müşterilerimizin anlaşmış olduğu firmalara yine müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Prensip olarak müşterilerimizin hizmet aldıkları firmalarda en iyi şekilde yansımaları olmaktayız.
Her Koşulda Müşterimizin Yanındayız
Müşterilerimiz tarafından sevk edilmiş malzemeleri de kontrol etmekteyiz. Gerekli analizler ve ergonomi gibi konuların yanı sıra hata bildirimlerini de en kapsamlı bir şekilde raporlayarak, müşterimizi olası durumlara hazırlayıp oluşabilecek durumlar için aksiyon almasında yardımcı olmaktayız.
Güvencenizi Bizimle Güçlendirin
Mühendislik hizmetleri ve müşteri temsilciliği olarak, müşterilerimiz ve müşterimizin müşterileri arasında bir nevi köprü kurmaktayız. Peki neden bizi tercih etmelisiniz?
Daha güvenli, kontrollü ve sağlıklı sevkiyatlar gerçekleştirebilmeniz için olmadığınız yerde temsilciniz oluyoruz. Bu sayede bizimle birlikte her an görüştüğünüz firmada oluyorsunuz. Söz konusu bir hata var ise, sizin için analiz ve raporlama yapıyoruz. Bu sayede takip edemediğiniz veya ulaşamadığınız ortamlara da ulaşmış oluyorsunuz.
İlgili ürünleriniz için gerekli kontrolleri yaparak, sevk konusunda güvenceniz oluyoruz. Olası bir hata ile karşılaşsanız da tekrardan yanınızda olarak, hata bildirimlerini birlikte çözümlüyoruz. Ayrıca ürünler size ulaşmadan önce de, raporlama yaparak, olası aksiyonları almanız konusunda yanınızda oluyoruz.
Mühendislik Hizmetleri Ve Müşteri Temsilciliği
Sizi sadece temsil etmek ile kalmıyoruz, dilediğiniz taktirde olay yerinde hizmet vererek, özel mühendislik ihtiyaçlarınızı da karşılamak için mühendislik hizmeti veriyoruz.
Kısacası, bizden almış olduğunuz her hizmet neticesinde güvencenizi bir üst seviyeye daha çıkartıyorsunuz. Gerek müşteri hizmetleri konusunda, sizlere olay yerinde mühendislik hizmeti veriyoruz. Gerekse müşteri temsilciliği alanında, sizler için olay yerinde gerekli analizleri ve ergonomi çalışmalarını yapıyoruz. En büyük artılarımızdan biri de olası hata bildirimlerini en kapsamlı şekilde sizlere raporluyoruz.
Göndermiş olduğumuz raporlar neticesinde, gerekli aksiyonları almanız konusunda da sizleri yanlız bırakmayarak, yanınızda oluyoruz. Tüm bunlar neticesinde müşterimiz ve müşterimizin müşterisi arasında köprü kurarak, çıkarlarınızı korumaya devam ediyoruz.
Eğer siz de güvenli mühendislik hizmetleri ve müşteri temsilciliği arıyorsanız, müşterileriniz arasındaki iletişimi sizler için sırtlayabiliriz.